Spolupráce obcí Home

Společnou cestou česko-slovenským pohraničím

Rozhledna Puchovskej dolinyNavštivte na kole nebo pěšky Zlínský a Trenčínský kraj - naše stránky Vás provedou po jejich krásách, přes světoznámé památky i svérázná zákoutí, která poznají jen ti nejzasvěcenější.

Vyberte si cyklotrasu nebo si pročtěte popis tras pro pěší turisty - na jejich základě, podle přiložených mapek, profilů, popisů zajímavostí a itinerářů si sami dokážete sestavit a vytisknout svého průvodce po regionu.

Mikroprojekt Společnou cestou česko-slovenským pohraničím, realizovaný Sdružením měst a obcí Východní Moravy ve spolupráci s Trenčianskou regionálnou rozvojovou agentúrou, si klade za cíl usnadnit Vám orientaci v česko-slovenském příhraničním prostoru. Prezentované cyklotrasy a pěší trasy ukazují, že tato oblast nemusí nutně být jen krátkodobým výletním cílem. Naopak, s trochou zvědavostí (a patřičnou dávkou informací) zde lze strávit zážitky nabitý týden či delší období. Tento webový portál Vám má napomoci k objevení těchto možností.

Přejeme příjemně strávenou dovolenou!

EU
Bílé Karpaty
TENTO MIKROPROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ, Z PROSTŘEDKŮ FONDU MIKROPROJEKTŮ SPRAVOVANÉHO REGIONEM BÍLÉ KARPATY